Kevadkutse!

Oh, on nii ilus kevadaeg- elevuse, ärkamise, tärkamise ja soojendavate päikeselaikude otsimise aeg. Linnatänavatel on tunda ootuse-elevust, seda kiirgab inimeste kevadsilmist. Elevust eesoleva soojuse, koosolemise, suvekogunemiste, rõõmu-naeru ja kerguse pärast. Kevadpäike on Botiku aia juba üles leidnud ning tasa avanevate pungade õrn rohelus on maalimas üle liiga kaua hallikirjuna olnud aeda. Hoovivõsa puud-põõsad ärkavad vaikselt talveuinakust ja nii ka meie…Me ei jõua ära oodata, et näha väikeseid ja suuri nautlejaid taas lopsakas rohelises aias mõnusa muusika saatel õõtsumas või hoopis aiaköögis valminud hõrgutisi maitsmas.

Botiku väike kevadfestival 2022

Botik saab 4! Kutsume teid sünnipäevapeole, lausa väikesele festivalile. Nelja-aastase sünnipäevale kohaselt on see nädalalõpp täis sõpru, tantsu-tralli, maitsvat toitu ja mullidega jooke, mänge ja meeletusi, kindlasti ka naeru ning söömata ei jää pannkoogidki! See sünnipäevahõnguline kevadfestival on sissejuhatus meie mõnusalt toimekasse kevadsuvisesse hooaega.

Hea muusika rütmis läbi kogu suve

Alates 4. maist oleme edaspidi avatud kõik nädalalõpud, neljapäevast pühapäevani. Meil on kõigile midagi! Soojadel ja (jahedamatel) lõkkesoojadel hilisõhtutel ning öötundidel ootame teid endale külla üksi või sõpradega, et tantsida ja tiksuda end argitoimetustest hetkeks välja, nautida muusikat, maitseküllast sööki-jooki ning üksteist. 

Soe suveöö koos heade sõpradega

Palju tihedamini ootame teid Botikusse aga koos kogu perega. Kevades-suves on oodata aiakontserte, lõkkeõhtuid, filmiseansse katuseaias, põnevaid vestlusringe ja töötube. Loomulikult on meie väravad valla igal pühapäeval, et koos juba traditsiooniks saanud pühapäevast pannkoogipiknikku pidada. Piknikuga käsikäes käivad pere pisematele suunatud lastehommikud- igal pühapäeval isemoodi mänguline ja loominguline kogunemine.

Pühapäevahommikused tegevushommikud lastele juunist augustini

Botik on loodud naudinguga (raske on muidugi ka olnud!) ja nautimiseks. Mõnuga ja mõnulemiseks. Koos kogukonnaga ja (kogukonnaga) koosolemiseks. Botik on loodud meie kõigi poolt, kandes endas killukest igaühest, kes on nelja aasta jooksul oma väikemate või suuremate jalgadega (või nelja jalaga) aiaväravast sisse astunud. Botik on meie kõigi nägu- loodust ja keskkonda armastav, koosolemise ilu hindav, mänguline ning õpihimuline, meeletu ja mõtlik…


Tekst: Krõõt Saar
Eelmine
Botiku jõulukampaania!
Järgmine
Tule, nagu oled

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: