Botik Live Sessions toob vabatahtlike abil autentsed ja väärtuspõhised muusikaelamused virtuaalmaailma

On aegu, kus loodus, inimesed ja hetked õitsevad (näiteks nagu praegu, südasuviselt soojas juulikuus), aga on hetki, kus ainsaks viisiks autentset muusikaelamust saada on Youtubes mõni live-kontsert avada ning kodukino kõlaritest naudinguid püüda. Just ühel sellisel hetkel, projektorist suvekontserdi elamusi välja pigistades, sündis idee meie oma videokontsertite sarjast Botik Live Sessions.

Loe lisaks

Hola, Hombre Pablo!

Botiku aias torni all asub väike köök, mis igal kevadel soojade ilmade saabudes taas talveunest ärkab ja luugid valla lööb. Ikka selleks, et head, põnevat ja värsket toitu pakkuda- on ju siililegi selge, et õues maitseb kõik iseäranis hästi. Sel hooajal on aiaköök koduks Hombre Pablo nimelisele meeskonnale, kes lisab mehhiko vürtse ja särtsu meie muidu vaoshoitud ning tagasihoidlikku Põhjamaade toidupaletti. Küsimustele vastab ettevõtmise eestvedaja Tauno Mõttus.
Loe lisaks

Kesse laulab köögis?

Kui sa juba tead, millisest uksest saab otse Botikusse, millisest hoopis Kopli Kööki, millise ukse kaudu pääseb kas Botiku baari ja aeda VÕI Kopli Köögi kööki, ja kus asub üldse Viljandi Burger, oskad ilmselt ka oma vaimusilmas üsna täpselt ette kujutada Botiku aeda, kasvuhoonet, torni ning selle kõrvalt üles katuseparadiisi tõusvat keerdtreppi. Selle kõige vahele, alla, üles, paremale ja vasakule jääb muidugi veel hulk loodust, mugavaid diivaneid, palju värvilisi patju, jalgrada, pinksilaud ja siis täpselt üks parajas suuruses, klaasist aknaruudukestega aiaköök.


Loe lisaks