Hola, Hombre Pablo!

Botiku aias torni all asub väike köök, mis igal kevadel soojade ilmade saabudes taas talveunest ärkab ja luugid valla lööb. Ikka selleks, et head, põnevat ja värsket toitu pakkuda- on ju siililegi selge, et õues maitseb kõik iseäranis hästi. Sel hooajal on aiaköök koduks Hombre Pablo nimelisele meeskonnale, kes lisab mehhiko vürtse ja särtsu meie muidu vaoshoitud ning tagasihoidlikku Põhjamaade toidupaletti. Küsimustele vastab ettevõtmise eestvedaja Tauno Mõttus.
Loe lisaks

Kesse laulab köögis?

Kui sa juba tead, millisest uksest saab otse Botikusse, millisest hoopis Kopli Kööki, millise ukse kaudu pääseb kas Botiku baari ja aeda VÕI Kopli Köögi kööki, ja kus asub üldse Viljandi Burger, oskad ilmselt ka oma vaimusilmas üsna täpselt ette kujutada Botiku aeda, kasvuhoonet, torni ning selle kõrvalt üles katuseparadiisi tõusvat keerdtreppi. Selle kõige vahele, alla, üles, paremale ja vasakule jääb muidugi veel hulk loodust, mugavaid diivaneid, palju värvilisi patju, jalgrada, pinksilaud ja siis täpselt üks parajas suuruses, klaasist aknaruudukestega aiaköök.


Loe lisaks

Baarismäng

Mäng on jada üksteisele järgnevaid huvitavaid valikuid, mille siduvaks tuumaks on maagiline ring ehk süsteem omaalgatuslikke reegleid, millega iga mängus osaleja vaikselt, valjult või vaikimisi nõustub. Ainukesed reeglid, mida järgida, on kokkuleppelised ning mis enam - neid on võimalik sättida, koomale tõmmata, laiemaks teha vastavalt soovile, nii, et kogemus võiks lihtsal moel olla veelgi lõbusam. (1)

Loe lisaks