Tule, nagu oled

Botiku aed on väike roheline jahutav oaas keset asfalti ja tehase betoonmaju. Aeda varjutavad eri liiki puud-põõsad, sõnajalad, siia-sinna potidesse istutatud herned ning vertikaalselt seinal kasvavad maitsetaimed. Aiaäärtes on oksahunnikud ja riisumata lehed. Kõik need täiuslikult lohakad-lopsakad salasopid annavad varju pisikestele ning veidi suurematele- putukatele, vihmaussidele, lindudele ja vahel aeda ekslevatele rebastelegi.
Botiku oaas
Loe lisaks

Kevadkutse!

Oh, on nii ilus kevadaeg- elevuse, ärkamise, tärkamise ja soojendavate päikeselaikude otsimise aeg. Linnatänavatel on tunda ootuse-elevust, seda kiirgab inimeste kevadsilmist. Elevust eesoleva soojuse, koosolemise, suvekogunemiste, rõõmu-naeru ja kerguse pärast. Kevadpäike on Botiku aia juba üles leidnud ning tasa avanevate pungade õrn rohelus on maalimas üle liiga kaua hallikirjuna olnud aeda. Hoovivõsa puud-põõsad ärkavad vaikselt talveuinakust ja nii ka meie…Me ei jõua ära oodata, et näha väikeseid ja suuri nautlejaid taas lopsakas rohelises aias mõnusa muusika saatel õõtsumas või hoopis aiaköögis valminud hõrgutisi maitsmas.

Botiku väike kevadfestival 2022

Loe lisaks

Botiku jõulukampaania!

Jalutad ühel ilusal vihmasel novembri(või detsembri)päeval linnatänavatel. Naudid krabinat vihmavarjul ja tunned jalgades lusti lompidesse astuda. Lombid on alati ahvatlevad kui kummikud on jalas. Astud läbi lombi, aga ootamatult tungib karge vesi kummikutesse ja jalad hakkavad külmetama. Võtad plaani kummikud homme kingsepa juurde viia. Ootamatult on aga järgmisel päeval aknast välja vaadates õues laiumas lumehanged ning uued soojemad jalavarjud on tarvis välja otsida. Katkised kummikud vajuvad unustatult kapinurka. Mis edasi?
Sahtlitäis katkisi kummisaapaid
Loe lisaks