Sõbrad ja sünnipäevad!

Oh, see võluv tunne kui astud ootusärevalt väravast sisse ja leiad end ühtäkki õrnrohelisest aiast, kus muusika mängib, mõnusad toidulõhnad heljuvad õhus ja armsad sõbrannad juba istuvad kobaras lõkke ääres. Elu on meid Eesti peale laiali viinud ning kohtumised on pigem harvad. Botiku sünnipäevapidu toob meid aga igal kevadel  armsasse Botikusse kokku, et mõnusalt kõige kallimatega lihtsat-erilist aega veeta.


Esimesed soojad kevadilmad
Loe lisaks

“Kas seekord PÄRISELT tuligi kevad, et jääda?”

Kõlab uskumatult. Tundsime esimesi kevade noote õhus juba üsna varakult, esimestes päikselistes veebruaripäevades. Eestlaslikul kombel aga oleme kevade kätte jõudmise osas skeptilised ja teame, et talv võib veel igal hetkel naaseda. Sel aastal on meile aga kingitud juba mitme nädala jagu kevade saabumise tunnet ning kui veel mõni lumi-dramaatiline talve lõppvaatus end ilmutab, ei heiduta see meie tärkavaid kevadisi meeli. 
Esimesed kevadised aia-hetked
Loe lisaks

Tule, nagu oled

Botiku aed on väike roheline jahutav oaas keset asfalti ja tehase betoonmaju. Aeda varjutavad eri liiki puud-põõsad, sõnajalad, siia-sinna potidesse istutatud herned ning vertikaalselt seinal kasvavad maitsetaimed. Aiaäärtes on oksahunnikud ja riisumata lehed. Kõik need täiuslikult lohakad-lopsakad salasopid annavad varju pisikestele ning veidi suurematele- putukatele, vihmaussidele, lindudele ja vahel aeda ekslevatele rebastelegi.
Botiku oaas
Loe lisaks