Sõbrad ja sünnipäevad!

Oh, see võluv tunne kui astud ootusärevalt väravast sisse ja leiad end ühtäkki õrnrohelisest aiast, kus muusika mängib, mõnusad toidulõhnad heljuvad õhus ja armsad sõbrannad juba istuvad kobaras lõkke ääres. Elu on meid Eesti peale laiali viinud ning kohtumised on pigem harvad. Botiku sünnipäevapidu toob meid aga igal kevadel  armsasse Botikusse kokku, et mõnusalt kõige kallimatega lihtsat-erilist aega veeta.


Esimesed soojad kevadilmad

Eelmisel aastal oli ilm veidi jahe nagu meie kodumaa muutlik kevad ikka. Aga oi kui soe tunne oli sees, hoolimata sellest, et kohale olime tulnud ikka lillelistes kleitides, nendes veidi suvistes. Ei saa ju liiga külm olla kui sööd maitsvat kergelt vürtsikat Mehhiko toitu, mängid hüpeldes pinksi ja soojendad vanaema kootud käpikutes olevaid käsi lõkkepaistel. 

Aiaköögi hõrgud road

Ei saa ju liiga külm olla kui tellid otse aknast kuuma jooki ning kui Botikus toimetavad inimesed nii soojad on. Ei saa ju liiga külm olla kui muusika on nii hea, et paneb kindlasti pea, jalad ja lõpuks puusadki nõksuma. Botiku suure saali kütsid Maris Pihlap, Meisterjaan ja Oopus nii kuumaks, et peo lõpetasime kõik ilma jopede-kampsuniteta suvekleitides ringi hullates.


Mõnus tants ja trall

Selline see Botiku sünnapidu oli, täis soojust ja naeru, armsaid sõpru, turgutavat lopsakust ja õrna rohelust, head sööki, tantsulekiskuvat muusikat ning kihisevaid jooke. Sel aastal saame jälle tüdrukutega just Botiku sünnipäevapeol kokku, et kevadet, sõprust ja elusolemist tähistada! Ja muidugi Botikut!

Tants hommikuni

Sel kevadel saab Botik juba 5! Tule ka peole, juba 17. mail. Rohkem infot SIIT.
Eelmine
“Kas seekord PÄRISELT tuligi kevad, et jääda?”

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: