Ootamine sai läbi ja lööme väravad valla!

Ootavad. Kevadine aed

Botiku aias on viimaste nädalatega palju põnevat juhtunud. Puud on täies lehes, kõrvits õitseb, linnud sädistavad ja siilipere toimetab aianurgas. Kõik on just nii nagu olema peab. Meie oleme igatahes päris elevil, et ootamine läbi lõpuks läbi sai ja seda kõike ka teistega jagada saame!
Pinks ja pidu
DJ aias. FAKT 4

Nüüd saab aeda ka sööma tulla, sest just sai valmis tornialune väliköök. Köögi tegime suuresti taaskasutatud materjalist ja sellele annavad oma näo Põhjala sepikojahoonest pärit vanad metallraamidega aknad. Panime uued klaasid ja kittisime nagu vanasti.
Õueköögi ehitus

Õueköök valmimas. Akende kittimine


Köögis hakkavad toimetama majakokad, kes ilusate ilmade korral aknaluugist head paremat pakuvad.

Botiku kokad aiaköögis toimetamas

Esimesed katsetused

Asukohta on vahetanud ka meie baariosa. Kolisime aiale lähemale ja nüüd saab joogi kaasa haarata otse õuest uuest aknabaarist. Baar on veel natuke pooleli, aga varsti saab ka see koos uute siseruumidega päriselt valmis. Põnev-põnev!

Melu aknabaarist

Aknabaar

Uus ja uhke on ka suur lava-terrass, kus mõnusasti sööki-jooki nautida või hoopis mõnel sumedal suveõhtul live-kontserti kuulata.

Terrass

Ja torni otsa saab ronida. Teise korruse terrass on valmis ja vihma korral on seal kõrgel katuse all päris hubane olemine.

Torni terrass

Vaade tornist

Ilusad ilmad toovad mitu põhjust ratta selga hüpata ja Koplit avastama tulla. Tulemas on mitmeid vahvaid üritusi nii päeval kui õhtul. Saab süüa ja juua ja head muusikat! Täpsema info toimuva kohta leiab meie Facebooki lehelt.

Rattaga on hea

Tegime aeda ka kätepesunurga, et igaüks saaks nii palju käsi pesta kui hing ihkab!

Joogi- ja kätepesuvesi

Eriti maagiline on aed õhtul kui päike parasjagu madalale on langenud. Sel kuldsel tunnil on parimad pildid garanteeritud! Tulge külla!

Kuldne tund. Foto: Alice Märtin
Eelmine
Kuidas Botikul läheb ja teised karantiinitegevused
Järgmine
Suvi, vallatu suvi

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: