Hei!

Äge, et sellele lehele sattusid. On suur tõenäosus, et Sul on huvi Botiku aia ja baari tiimiga liituda, seega kirjutame siin veidi pikemalt, millised võimalused meil on. 


Aia ja baarina on meie töö peamiselt ühe või teisega seotud. Teeme era- ja avalikke sündmusi ja tahame, et meie juures oleks inspireeriv, mõnus ja kodune. Selline kogukonnabaari vaib.
Seda saavutame ainult läbi tiimi, kes tahavad külalisi sellisel moel vastu võtta, et taoline tunne tekitada.

Sinu töö sisu on enamasti:
  • menüüs pakutava presenteerimine, et külalised oskaks enda jaoks parima valiku teha
  • jookide valmistamine, sealhulgas fookuses on professionaalsel tasemel kohvijoogid ja mõnusalt balansis jahutavad kokteilid. Palju muud ka. Kiika menüüd letilt.
  • baari korrashoidmine, vajadusel nõudepesu, leti ja ruumide viimane lihv ja koristus enne ja pärast sündmusi, kaubaga tegelemine jne jne. Aga ei miskit tuumateadust. 
  • (era)sündmuste teenindamine, kus külalistel võib olla erisoove nii pakutava kui teeninduse osas. Püüame alati olla paindlikud ja tiimiliikmed aitavad meil seda teostada. 

Me tahame oma inimestele olla koht, kuhu on hea panustada ja mis annab ka vastu. See tähendab, et Sinu poolt antav ja Botiku poolt tagasi pakutav peaks olema tasakaalus.

Meie vahel on sobivus, kui:
  • Sulle meeldib Botikus olla. Meeldib siinne keskkond (pisut rustikaalne, tehaseline, metsik, väärtuspõhine) ja inimesed
  • oled kokku puutunud või valmis õppima nii kohvi- kui kokteilimaailma kohta. Usud, et detailides peitub võlu ja vahel on ka mõni põnev fakt või lisadetail pakutava juures see "kirss tordil". 
  • sulle on okei töötada hektilises, veidi kaoselises kohas. Meil ei ole kaheksast viieni tööpäevi ega kuid ette paika pandud töögraafikut. Kuna oleme peamiselt sündmuste toimumispaik, siis sõltub meie töö nendesamade sündmuste plaanidest ja graafikust. Siin töötades võid vabalt teha ka muid töid ja kombineerida seda baaritööga Botikus. Ka meie arust on vaheldusrikkus mõnus. 

Kui Sulle tundub, et meil võiks olla potentsiaali, siis anna endast märku.

Võid kirjutada või helistada. CV-d saatma ei pea, pigem võiksid pöördudes kirjeldada, mida on meil ühist ja mida tahad tiimi tuua. Või lihtsalt lisa küsida. 

botik@pohjalatehas.ee
+372 5908 9283 (Juula)